Тернопільська міська рада вирішила дати «задню» у нарахуванні за опалення під’їздів

Після масових невдоволень тернополян величезними сумами нарахувань за опалення місць загального користування та стояків, Тернопільська міська рада вирішила дати «задню» та змінити методику нарахувань, а в суми, які були виставлені за грудень внести зміни.

На сайті мерії вже є проєкт рішення «Про нарахування плати за комунальні послуги», в якому зокрема зазначається:

– споживачам квартир з індивідуальним опаленням, в яких транзитні трубопроводи (стояки) фізично перекриті (відключені), нарахування плати за січень 2022 року і наступні місяці не проводити та сторнувати вже проведені нарахування;

– споживачам квартир з і/о, в яких транзитні трубопроводи (стояки) ізольовані, нарахування плати за грудень 2021 року не проводити та сторнувати вже проведені нарахування. Нарахування плати таким споживачам за січень 2022 року призупинити до дати завершення роботи робочих груп відповідно до заяв власників квартир.

– До обсягів теплової енергії, витрачених на опалення місць загального користування та допоміжних приміщень будівлі у грудні 2021 року та січні 2022 року застосувати понижуючий коефіцієнт 0,5 (тобто, зменшити нарахування удвічі – авт.) та провести споживачам відповідний перерахунок нарахованої плати, – йдеться в проєкті рішення виконкому.

Виходить, що міський голова таки може впливати на величину нарахувань і змінювати їх рішенням виконавчого комітету, у чому тернополяни, в принципі, й не сумнівалися.

Сподіваємося, що на найближчому засіданні виконавчого комітету відповідне проєкт буде прийнятий. І якщо так станеться, то це буде маленька, але перемога тернополян. Хоча й самої «війни» між жителями Файного міста і його керівництвом могло би й не бути, якби нашу владу не підвела її жадібність.

Джерело: Тижневик “Номер один”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.