Секретар Підгаєцької міськради переконує своїх виборців, що ВО «Свободу» створила ФСБ Росії

Секретар Підгаєцької міської ради Галина Пшеничняк на своїй політичній сторінці повідомила, що Всеукраїнське об’єднання «Свободу» створили у ФСБ Росії.

Очікується реакція обласного керівництва політичної партії «Свободи» на такі звинувачення.

Для довідки: «Серед учасників Майдану, про участь яких у протестах найчастіше повідомлялося у засобах масової інформації, є ВО “Свобода” – 18% протестів, пов’язаних із Майданом. Решта партій взяли участь у меншій кількості протестів Майдану. Зокрема, участь ВО “Батьківщини” була зафіксована на рівні 13%, “УДАРу” – 10%, “Демократичного альянсу” – 3%, Радикальної партії – 1% протестів Майдану. Ще у 2% протестних подій повідомлялося про участь опозиційних партій без конкретизації.

ВО “Свобода” впродовж усіх цих драматичних подій не піарилася і не заробляла собі політичних балів, а фактично була чорноробом Революції, її “спецназом” і захисником під час найкривавіших подій.

19 загиблих “свободівців” – у Небесній Сотні – Герої України. А ще 123 поранених: обпечених газом, контужених, з важкими черепно-мозковими травмами, кульовими пораненнями, з ампутованими кінцівками та вибитими очима.
Свободівці стали вагомою частиною добровольчого руху у війні з Росією у 2014 році.»

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *