В селі Божиків заступила на чергування новостворена місцева пожежна команда

12 жовтня в селі Божиків Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади Тернопільського району урочисто заступила на чергування новостворена місцева пожежна команда. Вона обслуговуватиме близько 12 населених пунктів, що значно пришвидшить реагування на пожежі та можливі надзвичайні ситуації в районі. Підрозділ дислокуватимуться в відновленій будівлі, колишньої ПСО (пожежної сільської охорони), яка діяла тут ще за радянських часів.

Урочистості з нагоди відкриття МПК зібрали багато гостей. Окрім жителів громади, місцевого та районного керівництва, прибула й делегація пожежно-рятувальної служби на чолі з заступником начальника Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Олександром Гавурою.
«Відкриття місцевої пожежної команди є хорошим початком для забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Саранчуківської громади, – відзначив Олександр Гавура. – Ще один боєздатний пожежний підрозділ – це перш за все інвестиції у безпеку району, у десятки врятованих життів та збережене від вогню майно».

Вогнеборцям, які відтепер стоятимуть на сторожі безпеки у своєму та сусідніх селах вручили бойове спорядження та ключі від пожежного автомобіля.

До слова, підрозділи місцевої пожежної охорони ліквідовують третину всіх пожеж, що виникають на території нашої області. На сьогоднішній день в 55 територіальних громадах Тернопільщини функціонує 42 місцевих та 1 добровільна пожежна команда: 176 вогнеборців та 44 пожежно-рятувальних автомобілі. Новостворена в Саранчуківській СОТГ пожежна команда стає 43-ю в області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *