Онлайн-платформа для підтримки бізнесу запрацює у Чортківській громаді

У Чорткові відбулася презентація моделі онлайн-платформи підтримки місцевого бізнесу «GO мапа». Долучився до обговорення та привітав учасників презентації міський голова Володимир Шматько.

“Дуже радий, що Чортківська громада одна з перших в Україні зможе за кошти платників податків Європейського Союзу втілювати інноваційні рішення. Коли ми спільно із представниками ГО «Ініціатива» формували заявку для подачі на проєкт, було багато скептичних думок, але тішить те, що ми таки змогли звернути увагу європейських колег саме до нашого міста. Варто сказати, що підтримка малого і середнього бізнесу надзвичайно важлива, бо якщо не буде підприємницької діяльності у місті, то не буде наповнюватися бюджет. Особливим викликом для всіх підприємців став карантин, який диктував нові правила та умови. І новим викликом для бізнесу стало ведення підприємницької діяльності онлайн. Хтось уже вмів це робити, але багато підприємців лише починали навчатися працювати в інтернеті. Надіюся, що даний проєкт допоможе приватним підприємцям Чортківської громади розвивати свою справу та вдосконалюватися”, – каже Володимир Шматько.

Представниця громадської організації «Ініціатива» Ірина Брунда ознайомила підприємців із моделлю онлайн-платформи «GO мапа» та детальніше розповіла про можливості проєкту.

Отримати розробку вдалося абсолютно безкоштовно у рамках проєкту «EU4business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» з надання місцевої фінансової допомоги німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та співфінансування від Європейського Союзу. Доступ до онлайн-платформи матимуть підприємці Чортківської громади, Бучача, Збаража та Бережан.

Загалом розмір гранту становить 400 тис. грн. Входить у цю суму не лише розробка платформи, а й цікаві навчання для місцевих підприємців від знаних бізнес-коучів.

Варто зазначити, що на даний момент триває передреєстрація на онлайн – платформу. Ті підприємці, які зареєструються на платформі упродовж втілення проєкту, зможуть взяти участь (онлайн/офлайн) у навчаннях для місцевого бізнесу.

Онлайн-платформа «GO мапа» – це своєрідний гід по місту для гостей, що містить найактуальнішу інформацію про місцевий бізнес та його послуги, календар локальних подій, туристичні місця, маршрути тощо.

Для зручності пошуку платформа міститиме окремі категорії: ночівля (готелі, хостели); їжа (заклади харчування, крафтові виробники); місця фотолокації; покупки; туризм; розваги, спорт; послуги; здоров’я, медицина; транспорт; офіційні установи.

Реєструючись на платформі «GO мапа», локальний бізнес отримує: власну сторінку: доступне брендування, опис, релевантні фото, локацію на карті, контакти й інтеграцію посилань із власними ресурсами); місце в обраній категорії бази сайту; доступ до календаря подій; розміщення вакансій; реальні відгуки від клієнтів; власний кабінет з відображенням індивідуальної статистики: ніяких скріншотів від адміністратора – все видно одразу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *