На Тернопільщині зі скандалом закрили школу супереч позиції батьків

У Підгаєцькій громаді, що на Тернопільщині, розгорівся скандал навколо закриття школи у селі Бронгалівка. Літом проводили громадські слухання, де люди виступили проти закриття школи, але 1 вересня дітей та батьків чекало розчарування – на рідній школі влада повісила замок.

Після численних дописів жителів села з критикою влади, міський голова Мерена Ігор (обраний від ВО «Батьківщина») був змушений пояснити ситуації.

З такого коментаря міського голови, можна зрозуміти, що він не контролює ситуацію у громаді. Хоча, як повідомляє сайт Підгаєцької міської ради, питання функціонування закладів освіти знаходилося на постійному контролі голови міськради Ігоря Мерени.

Жителька села Бронгалівка Марія розповідає, що батьки не зрозуміють позицію міського голови.

«Голова говорив, що дає на нашу школу мільйон гривень, а потім приїхали автобуси все погрузили і вивезли зі школи. Був з тими автобусами і Мерена. Нікого не зупиняв, все забрали і поїхали, а ми залишились з закритою школою. Вивезли все, школа вже точно працювати не буде. Про наших дітей ніхто думати не хоче.», – коментує ситуацію пані Марія.

Більшість батьків вирішили віддати своїх дітей у школу сусідньої громади, де зі слів батьків, їх прийняли з розумінням та надали усі умови для навчання їх дітей.

В той час коли у міській раді з’ясовують хто причетний до закриття школи, ймовірно, діти більше не підуть у рідну школу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *