У Тернополі дві жінки побилися через непристойні коментарі в соціальних мережах

У Тернополі на вулиці Володимира Великого дві жінки на очах у дітей побилися через непристойні коментарі в соціальних мережах.

Про це повідомляють Тернопільські події з посиланням на рішення Тернопільського міськрайонного суду.

Потерпіла ж повідомила, що 13 лютого 2020 року близько 17 чи 18 год., коли сутеніло, поверталася з сином з магазину. Поблизу магазину «Мандарин», по вул. В.Великого, побачила людину, яка напередодні коментувала у соціальних мережах непристойними словами фотографії з її зображенням та можливо зображенням її дитини. Впізнала ту особу обвинувачену по обличчю, зробивши їй крок на зустріч, привіталася та запитала для чого вона коментує фотографії.

Вона нічого не відповіла, ймовірно за секунду, нанесла їй удар поліетиленовим пакетом, який тримала в руці, в область голови, почала наносити тілесні ушкодження та тягнути за волосся. Її дитина злякалася та почала голосно плакати. Події відбувалися ймовірно 20 хв., обвинувачена при цьому дуже голосно кричала, шуміла. Люди свідки перебували на зупинці поблизу магазину «Мандарин», який на той час розташовувався позаду неї, таксисти також стояли позаду, з лівої сторони, ймовірно за 3 м.

На місці події скупчилося багато людей. Саме люди припинили ці події, після чого нападниця разом з дитиною пішла. Натомість, заспокоїла свою дитину та також пішли додому. Проте на цьому все не закінчилось. Назустріч потерпілій йшов чоловік підозрюваної і жінку знову побили. Їх розборонили люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.