У Підгаєцькі громаді мають намір ініціювати відкликання міського голови

Про роздуми над такою ініціативою повідомив на своїй сторінці у соціальні мережі депутат Підгаєцької міської ради від політичної партії «За Майбутнє» Заставецький Петро.

«Як дивитеся на ідею про збір підписів на відкликання міського голови?
Скажу чесно, з кожним днем існування Підгаєцької громади у мене все більше появляється бажанням стати ініціатором створення групи з підготовки відповідної ініціативної групи.
Ось вам ще один приклад. В п’ятницю розвозив канцтовари старостам. В Угринівському старостинському окрузі побачив, що в приміщенні колишньої сільської ради відсутні комп’ютери.

Як вияснилося – забрали в Підгайці. Тепер це все власність Підгаєцької міської ради, а тому «чудять» як хочуть. За вихідні спробував дізнатися що це за такі “рейдери” у міській раді. Виявляється у Підгаєцькі міській раді вже стільки створили відділів, що комп’ютерів на усіх не достатньо. Нічого кращого не придумали, як забрати з сіл.
Минулого 2020 року через байдужість керівників районної ради Підгаєцький район подарував Тернопільському 3 мільйони гривень. Тоді вони не думали за комп’ютери. Можна було майже усі школи забезпечити новими.

У 2020 році Угринівська сільська рада віддала залишки сільського бюджету в бюджет громади понад 200 тисяч гривень (одна з найбільших сум серед сільських рад). За три місяці існування громади старостинський округ все що отримав від “громади” – це людей котрі приїхали та забрали ще декілька стареньких комп’ютерів та принтерів котрі були куплені за бюджетні кошти жителів сіл.

Байдуже, що в цьому окрузі є дві школи! Байдуже, що є приміщення, де можна створити гуртки для дітей, де також комп’ютери будуть не зайві. Але хто в цій громаді думає про подібне, тепер треба забезпечити «армію своїх» чиновників.

Невже ця громада приречена на розвалення від такої халатної та зневажливої роботи чиновників. Те що села йдуть під знищення – це вже показує робота керівництва останні 3 місяці.
Залишається вірити, що людям просто увірветься терпець!», – повідомив депутат.

Довідка: У Підгайцях 25 жовтня 2020 року на посаду міського голови переміг представник ВО “Батьківщина” Ігор Мерена з відривом у два голоси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.