Команда Чайківського підтримує колектив Тернопільської районної лікарні

Навколо Тернопільської районної лікарні кілька тижнів тривають юридичні бої з приводу передачі медичного закладу у власність шести громад Тернопільського району чм Тернопільської громади.

Обговорити ситуацію на спільних зборах працівники лікарні запросили і представників партії «За майбутнє»: народного депутата України Івана Чайківського, першого заступника голови Тернопільської обласної ради Володимира Болєщука та заступницю голови Тернопільської районної ради Уляну Хом’як.

Під час засідання колектив висловив чітку позицію: продовжити надавати послуги жителям громад Тернопільського району. Пояснюють, лікарня давно обслуговує ці громади, в яких проживають 67 тисяч людей.

– І юридично, і фактично, і майном, і обладнанням Тернопільська районна лікарня хоче продовжувати надавати послуги мешканцям шести громад, які колись входили в Тернопільський район та разом доклалися до будівництва і розвитку цієї лікарні. Це вони одноголосно вирішили на зборах, – зауважив Іван Чайківський.

– Зараз наше спільне завдання в межах чинного законодавства, в межах прийнятих рішень зареєструвати майно за шістьма громадами, які є формальними та фактичними правонаступники колишнього району.

Володимир Болєщук, перший заступник голови облради, каже, лікарня необхідна для обслуговування жителів громад та переконаний, що найближчим часом майно передадуть громадам Тернопільського району.

– Лікарня – у хорошому стані, забезпечена сучасним обладнанням і надає якісні медичні послуги тим, хто цього потребує. Вона має продовжувати робити це і надалі! Лікарня потрібна цим шести громадам! Переконаний, що найближчим часом ситуація вирішиться, громадам передадуть майно згідно з чинним законодавством, а районна рада вирішить питання з паперовою тяганиною, – написав Володимир Болєщук у дописі в соцмережі Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.