Ініціативу «ЗА МАЙБУТНЄ» щодо скасування нових комунальних тарифів підтримали ще в 4 областях України

Ініціативу «ЗА МАЙБУТНЄ» щодо скасування нових комунальних тарифів та введення мораторію на їхнє підвищення підтримали ще в 4 областях України!

Сьогодні відповідне звернення до президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради підтримали місцеві депутати у Житомирській, Хмельницькій, Миколаївській та Черкаській областях.

1. Зокрема, на Хмельниччині за нього проголосували депутати обласної ради, а також міські ради Красилова, Хмельницького, Славути, Нетішина, Шепетівки, Дунаївців. Крім того, мораторій підтримала Хмельницька районна рада, а Кам’янець-Подільська райрада збирається для цього на позачергову сесію вже завтра, 16 січня.

2. У Житомирській області на погоджувальній раді облради керівники майже всіх фракцій також підписали звернення, яке підготувала партія «ЗА МАБУТНЄ».

3. На Миколаївщині за документ проголосували депутати Первомайської та Вознесенської міськрад.

4. Черкаська міська рада з ініціативи нашої партії призначила позачергову сесію щодо тарифів на 21 січня.

Найближчими днями нас підтримають усі регіони України.
Крім введення мораторію на підвищення тарифів, депутати закликають центральну владу:
− скасувати підвищення цін на природний газ, послуги розподілу природного газу;
− привести тарифи на послуги розподілу природного газу до єдиного значення для всіх громадян країни;
− повернути пільговий тариф на перші 100 кВт електроенергії, а також пільговий нічний тариф;
− забезпечити встановлення систем обліку газу та електроенергії для мешканців коштом постачальників енергоресурсів у найкоротші терміни;
− забезпечити компенсацію містам-супутникам Чорнобильської АЕС через скасовану 30-відсоткову знижку на електроенергію у вигляді спеціальної державної субвенції на розвиток територій.

Депутатська група “Партія “За майбутнє” у Верховній Раді підготувала законопроєкт, який враховує всі вимоги громад, і винесе його на розгляд парламенту.
Впевнені, що разом ми «дотиснемо» владу і змусимо уряд не тільки встановити помірні тарифи, а й ввести мораторій на їхнє підвищення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.