У Підгайцях комунальне підприємство користується автомобілем-фантомом

Після публікації матеріалу «У Підгайцях міський голова причетний до створення фіктивних підприємств, котрі освоюють бюджетні кошти?» на електронну пошту Інтернет-видання «Діло.Тернопіль» надійшов лист. Автор повідомлення просить не вказувати його ім’я.

Оскільки надана інформація є суспільно-важливою, ми вирішуємо її публікувати зі збереженням анонімності інформатора відповідно до Закону України «Про інформацію».

За словами автора повідомлення, КП «Дорожнє» Підгаєцької міської ради використовує вантажний автомобіль марки МАЗ з ДНЗ ВО 66 09 АВ.

У Підгайцях підозрюють, що автомобіль належить бізнес-компаніям пов’язаних з міським головою Ігорем Мареною.

Журналісти вирішили перевірити на кого зареєстрований автомобіль з державним номерним знаком ВО 66 09 АВ. Як повідомили джерела у правоохоронних органах такий ДНЗ не зареєстрований.

Виникає запитання на якій підставі комунальне підприємство «Дорожнє» використовує вантажний автомобіль, та як даний автомобіль може здійснювати рух автошляхами.
До слова, компанія «Райдуга ІС» (бенефіціаром компанії був Ігор Мерена) мала у власності вантажний автомобіль МАЗ (ДНЗ ВО 1391АІ).
Це можна перевірити у судовій справі № 605/207/15-ц від 20 квітня 2015 року відносно «Райдуга ІС» у стягненні кредитної заборгованості. https://youcontrol.com.ua/catalog/amp/court-document/44061305/

На сьогодні номерний знак ВО 1391 АІ не зареєстрований. Журналісти «Діло.Тернопіль» не можуть стверджувати, що мова йде про той же автомобіль, що використовує КП «Дорожнє».

Факт використання автомобіля-фантома комунальним підприємством має вивчити та дати правовий висновок поліція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.